Zebra Tower - XII piętro
Ul. Mokotowska 1 00-640 Warszawa

+48 601-778-664
+48 504-739-590

Od wielu lat nasza firma stawia na nowe rozwiązania technologiczne, aby bezustannie podnosić swą konkurencyjność na rynku, a tym samym zapewniać naszym Klientom oszczędność czasu i pieniędzy w różnych obszarach działalności. Jednym z takich rozwiązań wdrożonych w systemie CashMir jest jest integracja z platformą podpisów elektronicznych Autenti.
Jeżeli Twoja firma udziela pożyczek online i do tej pory nie korzystała z tej usługi, ta informacja może Cię zainteresować.
Podpisywanie umowy w wersji elektronicznej jest zdecydowanie szybsze niż w wersji papierowej. Aby podpisać dokument w wersji elektronicznej, pożyczkobiorca nie musi zakładać konta na platformie Autenti – usługa jest dla niego bezpłatna, a podpis może złożyć za pośrednictwem laptopa, smartfona czy tabletu z dostępem do internetu.
E-podpis upraszcza i skraca proces podpisywania dokumentów do niezbędnego minimum oraz obniża koszty związane z przygotowaniem i przesyłaniem.
Dzięki integracji poprzez API, proces przesyłania dokumentów jest szybki i prosty: pożyczkodawca zakłada konto jeden raz, a następnie może wysyłać dokumenty do podpisywania z poziomu systemu CashMir (proces automatyczny).

Kategorie

Cashmir

Program do pożyczek

Obsługą firm pożyczkowych zajmujemy się już ponad 8 lat, w tej chwili mamy ponad 30 klientów na terenie całego kraju.